Karácsony csődbe vitte az ország leggazdagabb önkormányzatát – Közölte a Kormányzati Tájékoztatási Központ arra reagálva, hogy Karácsony Gergely bepereli a kormányt. Karácsony Gergely csődbe vitte az ország leggazdagabb önkormányzatát, Budapestet. A Városházán Gyur...
Karácsony csődbe vitte az ország leggazdagabb önkormányzatát.