Karácsony Gergely sajtótájékoztatót tartott a főváros anyagi helyzetéről és bejelentette, hogy a jobboldali sajtónak megint igaza lett: Budapest csődbe ment a baloldali városvezetésnek köszönhetően. Karácsony Gergely nemrégiben azért siránkozott, mert szerinte a kormány...
De ugye már tudjuk egy ideje, hogy bármilyen probléma esetén Karácsony Gergely az, aki bizony ott sem volt...