Karácsony Gergely sajtótájékoztatót tartott a főváros anyagi helyzetéről és bejelentette, hogy a jobboldali sajtónak megint igaza lett: Budapest csődbement a baloldali városvezetésnek köszönhetően. Boldogok nem vagyunk, de meg sem lepődtünk, különös tekintettel arra, ho...

Hiába a rekord adóbevétel és a 180 milliárd, Karácsonyéknak nem kellett egy teljes ciklus, hogy csődbe vigyék Budapestet. Erre Demszky is elismerően csettintene #pestisracokponthu

A városvezetés közigazgatási pert indít a magyar állam ellen, mert szerinte törvénytelen adót vetettek ki rá. A főpolgármester szerint az idén 58 milliárd forintot kellene befizetniük a…

Média

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye