Európa olyan problémákra kezd ráébredni, amelyekért nemrég egyeseket még veszélyes szuverenistaként ítéltek meg – jelentette ki Giorgia Meloni miniszterelnök, az Olasz Testvérek (FdI) jobboldali párt elnöke kedden Milánóban. Meloni leszögezte, Olaszországban egyre több...
Olaszországban egyre több embert kell eltartani, és egyre kevesebb azoknak a száma, akik dolgoznak. #pestisracokponthu