Jézussal kell mennie a DK-nak -hangoztatta Gyurcsány Ferenc pár napja.
Jézussal kell mennie a DK-nak -hangoztatta…
Karácsony Gergely megint a törpe kisebbség jogairól papolt, a közel kétmillió budapesti mehet a levesbe. Természetesen a szivárványos zászló most is a legfontosabb a látványpolitizálás nagymesterének, aki szerint Budapest mindenkié. #pestisracokponthu
Jézussal kell mennie a DK-nak -hangoztatta…
Nem mindennapi eset
Elképesztő részletek láttak napvilágot.
Szerinte nem megfelelő a NATO-fegyver
Magára haragította az alvilágot.