Tüntetők zárták le hétfő reggel az Erzsébet-hidat. A demonstrálók Budaházy György szabadon bocsátását kérik, a helyszínre kiérkező rendőrök igazoltatni kezdték őket és a gyülekezési jogról szóló 2018. évi LV. törvény rendelkezéseinek megsértése, valamint kö...
A demonstrációt a Hatvannégy Vármegye Ifjúsági Mozgalom szervezte „Szabadságot Budaházynak!” címmel #pestisracokponthu