Edzőmeccs lett az argentinok elleni nyolcaddöntő a vizes vb-n, de női vízilabdásaink ettől függetlenül nincsenek könnyű menetben, hiszen hol nagyon erős, hol pedig jóval gyengébb válogatottak ellen kell játszani. A mai meccs sima ügy volt, az argentin csapatnak csak a másod...

Edzőmeccs lett az argentinok elleni nyolcaddöntő a vizes vb-n, de női vízilabdásaink ettől függetlenül nincsenek könnyű menetben, hiszen hol nagyon erős, hol pedig jóval gyengébb válogatottak ellen kell játszani. A mai meccs sima ügy volt, az argentin csapatnak csak a második negyedben volt két-három jó perce, ezen kívül Bíró Attila tanítványai uralták a medencét és magabiztosan leiskolázták az ellenfelet. A mérkőzés végeredménye 23–6 lett, és így most már biztosan jöhet a következő találkozó Ausztrália ellen, ami várhatóan egy magasabb színvonalat fog képviselni.

Terjeszd a valóságot a közösségi médiában!
Klikkelj a Forrást nézem, kedvelem ott linkre, majd kedveld, oszd meg az eredeti posztot!

Média

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye