Ez a felmentő ítélet már ott Szegeden kész volt. De az elmúlt évek harca egy országnak megmutatta, kik ezek az emberek, még ha a képünkbe röhögve is húzhattak haza 40 millás Mercikkel a sok száz millás villáikba, mi pedig csak azt mondhatjuk megannyi károsultnak, vagy gyer...
"Ez a felmentő ítélet már ott Szegeden kész volt. De az elmúlt évek harca egy országnak megmutatta, kik ezek az emberek, még ha a képünkbe röhögve is húzhattak haza 40 millás Mercikkel a sok száz millás villáikba, mi pedig csak azt mondhatjuk megannyi károsultnak, vagy gyerekeiknek, akik szüleit el is vitte ez a tragédia, amiben mindenüket elveszítették, hogy sajnáljuk. Mi megtettük, amit tehettünk” #pestisracokponthu
/posztok.hu









