Ahogy egymás torkának esnek, az jut eszembe: mi lett volna, ha…
Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter az Euroliga győztes Sopron Basket női kosárlabdacsapatát fogadta csütörtökön, és megköszönte nekik, hogy dicsőséget szereztek Magyarországnak. A tárcavezető közösségi oldalán osztotta meg az eseményről készült videót.#pestisracokponthu
„Én és a családom sohasem fogjuk elfelejteni a tiszteletnek és együttérzésnek a pillanatait.” 🙏🖤