A Magyar Nemzet információi szerint szerdán több minisztériumban is lecsaptak alacsony rangú bürokratákra, akik pályázatok kedvező elbírálásáért cserébe kenőpénzt fogadtak el. A lap értesülése szerint magasabb vezetői szintű érintettség nincsen; osztályvezetői szintig...
Frissítve! Lecsaptak az ügyészek a korrupt hivatalnokokra. Sok érintett van, milliárdos nagyságrendű pályázatok, százmilliós kenőpénzek. #pestisracokponthu