Hiába a katonai múlt, a körözött férfi már nem jutott el Ukrajnába.
A PestiSrácok.hu olvasójától kaptuk a fotót, melyből kiderül, hogy mindössze öten voltak kíváncsiak Jakab Péter Jobbik-elnök és a Steinmetz Ádám összbaloldali jobbikos képviselőjelölt fórumára a Somogy megyei kisvárosban, Lengyeltótiban tegnap. Emlékezetes: egy hónapja az egykori olimpikonból lett gyurcsányista jobbikos, Steinmetz Ádám mellett mondta el Fonyódon Márki-Zay Péter, hogy a szivárványkoalíciójukban “külön-külön képviselik a fasisztákat és a kommunistákat”.
#pestisracok.hu
Hiába a katonai múlt, a körözött férfi már nem jutott el Ukrajnába.
A szocialista korrupciós hálózat már Óbudát is elérte
Patek Gábort a Mediaworks–Hírcentrumnak sikerült elérnie,…