Egyetért a Fiatal Családosok Klubja (Ficsak) a kormány gyermekvédelmi népszavazásról szóló kezdeményezésével, és azt írta, hogy az április 3-ai gyermekvédelmi népszavazáson a nem a jó választás. A Ficsak szerdai, az MTI-hez eljuttatott közleménye szerint a gyermekvédelem ügye kiemelt fontosságú Magyarországon, ezért az április 3-ára szervezett népszavazás is jelentőségteljes esemény a magyar családokra leselkedő külső kényszerítő hatások védelméért. A népszavazáson minden magyar szülő kiállhat a törvény rendelkezései, így gyermekei védelme mellett – írták.
#pestisracokponthu
/posztok.hu





Kedvezményes előfizetések és ajándékok a Mandinernél tavasszal. 




