A különvonatokkal Kőbánya felső vasútállomásra érkező menekülteket buszokkal…
Március 16-a és 18-a közötti adatfelvétel után – tehát a március 15-i békemenetet követően – közölte friss közvélemény-kutatását a Horn Gábor, korábbi SZDSZ-s államtitkár által vezetett Republikon Intézet. A felmérés alátámasztja a pár nappal korábbi, Nézőpont Intézet által kiadott közleményt, miszerint a Békemenet után is Fidesz-előnyt figyelhetünk meg.
#pestisracokponthu
A részeg férfi ezután zsákokba tette a tetemeket.
Zsuzsi asztala - szombaton 13 órától a HírTV műsorán!
Az orosz fél…