Március 16-a és 18-a közötti adatfelvétel után – tehát a március 15-i békemenetet követően – közölte friss közvélemény-kutatását a Horn Gábor, korábbi SZDSZ-s államtitkár által vezetett Republikon Intézet. A felmérés alátámasztja a pár nappal korábbi, Nézőpont...

Március 16-a és 18-a közötti adatfelvétel után – tehát a március 15-i békemenetet követően – közölte friss közvélemény-kutatását a Horn Gábor, korábbi SZDSZ-s államtitkár által vezetett Republikon Intézet. A felmérés alátámasztja a pár nappal korábbi, Nézőpont Intézet által kiadott közleményt, miszerint a Békemenet után is Fidesz-előnyt figyelhetünk meg.
#pestisracokponthu

Média

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye