Beszédes, hogy az Amerikai Egyesült Államokban 40 éves rekordokat döntöget az…
Kubatov Gábor, a Fidesz alelnöke azt nevezte az április 3-ai választás tétjének, hogy visszafordul-e az ország egy kudarcos gazdaságpolitikához, a Gyurcsány-korszakéhoz, amelyre megszorítások voltak jellemzők. A Fidesz alelnöke kedden, Kisbéren tartott választási fórumán kijelentette: Magyarországon a dolgok jobban mennek, mint 12 esztendővel ezelőtt, hozzátéve: teremtettünk egymillió új munkahelyet, béreket emeltünk és csökkentettük az adókat.
#pestisracokponthu
A vásárosnaményi tolvajt őrizetbe vették.…
Dusnokon esett egymásnak több ember, a…