Bige László zsaroló magatartása már rég túlmutat a politikán, az, amit a baloldali oligarcha művel már az egész hazai agráriumot, az által a magyar élelmiszer ellátást is veszélyeztetheti – véli a nemzeti Agrárgazdasági Kamara elnöke. Győrffy Balázs a PestiSrácok.hu-nak azt mondta, a gazdatársadalmat már az felháborította, amikor kiderült, hogy éveken át a kereskedő cégekkel kartellezve lopták meg őket, erre most Bige László még a műtrágya termelésszüneteltetésének lehetőségét is kilátásba helyezte és ultimátumot adott a magyar gazdáknak, hogy mikor vásárolhatnak műtrágyát. Erre egyetlen napot adott és bejelentette, hogy a maradékot külföldön értékesíti. Az Agrárkamara elnöke szerint ez megengedhetetlen, ezért a kormány beavatkozását kérik. #pestisracokponthu
/posztok.hu







