A 2021-es év talán egyik legnagyobb sportbotrányához kapcsolódó Sidi Péter szerdától román állampolgár lett. A világ- és Európa-bajnok sportlövő jelenleg a Steaua București versenyzője. Sidi márciusi indiai világkupán jogosulatlanul bement a később pozitív doppingmintát...
Sidi Péter nagyon nehéz ember, de sose fogjuk megtudni, ki palizott be kit. Na de román állampolgár? Ekkora büntetést biztos nem érdemelt. #pestisracokponthu