Újra Láng Zsoltot választották meg a Fidesz budapesti szervezete elnökének két évre–közölte a Fidesz budapesti választmánya kedden. A fővárosi Fidesz Facebook-oldalán közzétett bejegyzésből az is kiderül, hogy az elnökség tagja lett Böröcz László, Dódity Gabriella, F...
A következő két évre újra Láng Zsolt megválasztását támogatta egyhangúlag a párt fővárosi szervezete. #pestisracokponthu