Személyes megtapasztalásokkal fűszerezett beszélgetéssel rukkolt elő Bohár Dániel, aki ezúttal Hollik Istvánnal készített interjút a PestiTV-n. A Mi vagyunk a magyarok című műsorból egyebek mellett az is kiderült, hogy a jobboldal 2002-es veresége volt az a politikai élmény,...
Hollik Istvánnal Bohár Dániel beszélgetett. A valóban lebilincselő interjúban a politikus elárulta: a legnagyobb kihívás számára a munkájában az, hogy kibírja azt a fajta tiszteletlenséget, amit az ellenzéki képviselők produkálnak. #pestisracokponthu