Szerdán Üzbegisztánba utazott Orbán Viktor, hogy részt vegyen a türk államok vezetőinek csúcstalálkozóján. Az egyeztetések eredményeiről csütörtökön egy videót is közzétett a közösségi oldalán. A felvételen elhangzott, hogy „van miről beszélni: háború, szankc...
Szerdán Üzbegisztánba utazott Orbán Viktor, hogy részt vegyen a türk államok vezetőinek csúcstalálkozóján. Az egyeztetések eredményeiről csütörtökön egy videót is közzétett a közösségi oldalán.