Minden magyar ember “a…
Orbán Viktor és Szijjártó Péter már szerdán Szamarkadba utaztak a Türk Tanács csúcstalálkozójára, ahol többek közt fontos gazdasági ügyekről tárgyalnak.
Szijjártó Péter szerint csupa olyan ország ül ma tárgyalóasztalhoz, akik mind békét szeretnének.
https://pestisracok.hu/szamarkandba-a-turk-tanacs-ulesere-utazott-orban-viktor/
Gazdag Dániel: Megköszönték, hogy itt vagyok; Németh András: Oroszlán leszek! – a csütörtöki Nemzeti Sportból ajánljuk: https://bit.ly/3UqDr7N