Tegnap este újabb tanár/diák tüntetést tartottak Budapest utcáin, amelyen ezúttal az egyházi iskolák emelték fel a hangjukat a kormány ellen. Az összes ellenzéki portál az örömmámorban úszva számolt be az eseményről, amiben semmi meglepő nincsen, az viszont sokkal érde...