Letartóztattak a Premier League egykori sztárját, miután részegen belehajtott egy kisboltba –…
Biztató első félidő után a második játékrészben nem tudta felvenni a norvégok által diktált tempót, így sima, tízgólos vereséget szenvedett a magyar női kézilabda-válogatott az Európa-bajnokság utolsó csoportmeccsén Ljubljanában. Válogatottunk ennek ellenére bejutott a középdöntőbe, ahol Dánia, Svédország és a házigazda Szlovénia ellen még biztosan pályára lép majd. #pestisracokponthu
Az EJEB szerint nem megfelelő a jelenlegi…
Mondjuk a részleteket.