Az Egyesült Államok elleni hatalmas győzelem után Rebecca Parks és Keszthelyi-Nagy Rita vezérletével a házigazda Japán ellen is sikerült nyernie (17-13) a magyar női vízilabda-válogatottnak az olimpián. Ezzel eldőlt, hogy női válogatottunk teljesítette az első célját: ott va...