Úgy tűnik Angela Merkel borúlátó az újranyitás kapcsán. Legalábbis ez derül ki pénteki sajtótájékoztatójából, ahol úgy nyilatkozott: “nem tehetünk úgy, mintha a koronavírus-járványnak vége lenne”. Az Európa-bajnoksággal kapcsolatban arra is kitért, hogy szkeptikus,...