Szeged díszpolgári címével tüntették ki Karikó Katalin biokémikust Szeged napján, pénteken. A kutató korábban azt nyilatkozta, rengeteg boldog emlék köti a városhoz. 1972-ben egyetemi előkészítőn járt először itt, majd a következő esztendőben felvételizett az akkori Jó...