PestiSrácok.hu pinned «A zsebmessiás tovább fújja az üres lufit, nem tud leszállni a szánalomvonatról, miközben pánikol Ruszin-Szendi miatt Nagy a baj és a pánik Magyar Péterék vezéri sátrában, ugyanis a tegnapi “hatalmas leleplezés” még a szektások körében sem aratott túl nagy…»
Görgess tovább!
Trump kiállt az üldözött dél-afrikai fehérek mellett, akiket befogadna, az afrikai állam ki van akadva
A Dél-afrikai Köztársaság aggasztónak nevezte, hogy amerikai sajtójelentések szerint az Egyesült…