A WHO és a VILÁGKORMÁNY - ezek csak konteók? | Apáti Reagál
Az összeesküvés-elméletek azért működnek, mert nem lehet őket egyértelműen bizonyítani… de cáfolni sem mindig.
9/11, Area 51, holdraszállás – ezeken már túl vagyunk.
De mi van, ha azt mondjuk: a konteó…
9/11, Area 51, holdraszállás – ezeken már túl vagyunk.
De mi van, ha azt mondjuk: a konteó…
/posztok.hu

️
️Sajnos azonban mi ismerjük jól már egy ideje.




„El a kezekkel Szily Nórától” – vágta magát áldozati pózba Magyar Péter, azért, mert a baloldali műsorvezetőt kritizálni merték a gyenge propagandainterjú miatt, amiben a volt feleségét éveken át…


