Politizálnak a zenészek! De ez vajon jó?
Egyre több ismert magyar zenész használja fel koncertjeit arra, hogy kiálljon a szerintük létező "társadalmi megosztottság" és "gyűlöletkeltés" ellen. Molnár Ferenc Caramel, Marsalkó Dávid, Kiss Tibi és a Carson Coma után most ByeAlex is felszólalt.

Konkrétan azt érzem, hogy van egy nagyon-nagyon rossz ideológia Magyarországon. Van egy tenger, ami Magyarország, és a két partról nézzük. G*cire nem akarom ezt. Azt akarom, hogy a magyar emberek újra boldogok, kiegyensúlyozottak legyenek, és arra vágyom, hogy amikor kimegyek az utcára, vagy amikor a hétköznapjaimat élem magyar emberként, akkor ugyanazt érezzem, mint amikor itt vagyunk a fesztiválokon – hogy mindannyian szabadok és gyerekek vagyunk. És aki ezt nem tudja nekünk nyújtani, annak viszlát.
Van ennél jobb DIKTATÚRA?
Nézzétek meg Janka új videóját!

️LEVELET KAPTUNK
“2023.06.08 18:27
Két év…

Két éve pánikroham mentesen.

Tisztelt Országos Mentőszolgálat!

Két év telt el azóta a nap óta, de ma is ugyanolyan tisztán él bennem minden, ami akkor történt.…

Elfogadó liberálisok - Aranyosi Péter

Ma még a cigányokat gyalázza raccsolva, holnap majd a fogyatékossággal élő emberek következnek. Tudom, hogy ez egy ilyen szubkultúra. 2020 szilvesztere óta ezt…

Állítsd be, hogy kiket követsz (országos politika, közélet, helyi erők és média)! Beállítom

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média