Leírnám a véleményem erről a mai vonaglásról.
De nem akarom, hogy letiltsanak, meg egyébként is tudjátok mit gondolok…
️ELSTARTOLT A MÚZEUMOK ÉJSZAKÁJA
️
Ismerkedj meg az életmentés történelmével és izgalmas előadásokon, programokon vehetsz részt a Markó utcai Mentőpalotában. Ha az #oldtimerek érdekelnek, Téged vár a Veteránbázis Budapesten, a Mohács utca 22. alatt! Mindenkit nagy szeretettel várunk!
❤️🇭#mentők #veddészreamentőt
/posztok.hu
️ Steiner Kristóf kifejezetten jól érezte magát ebben a “elnyomó diktatúrában.”








