

Tudjuk, hogy sokan szemezgettek már a határvadászok életével, és láttátok magatokat mentőakciókban és komoly bevetéseken. Nos, itt az ideje, hogy a képzeletből valóság legyen! 💪
Ha úgy érzed, hogy a…
️BESZÉLGETÉS KÖZBEN ESETT ÖSSZE
️
Barátnőivel beszélgetett kedd délután az az 55 év körüli nő, akihez Borsod-Abaúj-Zemplén vármegyei otthonába kérték a mentők gyors segítségét. Az asszony minden előzetes panasz nélkül összeesett, ezért a barátok rögtön a segítségére siettek. Mentőt hívtak, majd a telefonos utasítások szerint megvizsgálták a beteget, aki ekkor már nem lélegzett. Mentésirányító bajtársunk azonnal több egységet, köztük helikoptert is riasztott, miközben az újraélesztés lépéseire instruálta a bátor bejelentőket, akik pontosan követték az utasításokat. Bajtársaink perceken belül helyszínre értek és emelt szinten folytatták az életmentést, ami az időben megkezdett mellkasi nyomásoknak köszönhetően végül sikerre vezetett és a nőt stabil állapotban szállíthatták kórházba a mentők. Mielőbbi felépülést kívánunk, az életmentésben résztvevőknek gratulálunk!
❤️🇭#mentők #veddészreamentőt (képünk illusztráció)


Tudjuk, hogy sokan szemezgettek már a határvadászok életével, és láttátok magatokat mentőakciókban és komoly bevetéseken. Nos, itt az ideje, hogy a képzeletből valóság legyen! 💪
Ha úgy érzed, hogy a…
A V4-ek, Németország és Hollandia elérte, hogy ne gyorsított eljárásban tárgyaljon az Európai Parlament és a Tanács a kötelező migránskvótáról.
️ Nagyon helyes 

A kis mocskos szájú pankotai lilit nem érdekli a felvételi ponthatárok, mivel nincs is érettségije.



A padhelyzet folytatódik! Kapott egy Indesit feliratot! 



NEM LESZ ELÉG TANÁR!
️ az elmúlt 6 év legtöbb diákját vették fel idén pedagógusszakokra.
️ - a Brüsszelben havi 6 millió forintot kapó magyar balosok mindent megtesznek azért, hogy a magyar tanárok ne kereshessenek havi 800 ezret.
Gulyás Gergely
Gratulálunk! Világbajnoki döntő és olimpiai kvóta 
A kormány célkeresztbe vette az inflációt!
Már októberben egyszámjegyű lehet!