Fekete-Győr most egy magyar sportember, egy példakép felhasználásával akart lájkokat szerezni magának, miközben ott gyalázza a magyar focit, ahol csak tudja.
Mi viszont nem felejtünk: Fekete-Győr egy…
️EZ VOLT A NYÁR LEGDRÁGÁBB BERÚGÁSA
️
Csaknem kilencszázezer forint kárt okozott egy mentőautóban az a 40 év körüli férfi, aki még nyáron ivott annyit a Balaton Soundon, hogy elvesztette az eszméletét. Helyszíni ellátást követően bajtársaink a Siófoki Kórházba szerették volna szállítani, azonban útközben magához tért és nagy erővel, szándékosan ütni-verni kezdte a mentőautó betegterét, aminek a burkolatában repedések, horpadások és törések keletkeztek, de eszközök és a felszerelések is sérültek. A rongálással összesen 887 318 forint kárt okozott. Az agresszív beteget csak a perceken belül helyszínre érkező rendőrjárőrök tudták megfékezni, akik a kórházba is elkísérték. Most a Siófoki Járási Ügyészség nagyobb kárt okozó rongálás miatt emelt ellene vádat.
A vádiratában az ügyészség a vádlottal szemben felfüggesztett börtönbüntetés kiszabását indítványozta, és hogy a bíróság kötelezze a férfit az általa okozott kár megtérítésére. A mentésben résztvevőknek gratulálunk! 
️
#menttők #veddészreamentőt Képünk illusztráció
Fekete-Győr most egy magyar sportember, egy példakép felhasználásával akart lájkokat szerezni magának, miközben ott gyalázza a magyar focit, ahol csak tudja.
Mi viszont nem felejtünk: Fekete-Győr egy…
Kedves barátaim, követőim!
Szeretnék egy kis segítséget kérni!
Míg a korlátozásom tartott a Facebook törölt több száz követőm.
Volt olyan akivel a profilomon is ismerősök vagyunk és beszéltem vele,…
Ilyen eddig nem volt!
Már a lakóknak is fizetős lesz a parkolás Józsefvárosban.
Ezt is jól elintézte a baloldal.
Ezt már tényleg nem hiszem el!
Joe Biden megint eltévedt a színpadon.
️ Apáti Bence: Magyar háborús uszítók✍️
"Nem értem az uszítókat, a háborús uszítókat, azokat, akik a világot, köztük Magyarországot bele akarják…
️DEÁK DÁNIEL ÉLŐ
DEÁK DÁNIEL ÉLŐ - A szankciópártiság tovább ront a baloldal helyzetén
Téma: A baloldali politikusok és az ellenzéki sajtó erőteljes szankciópárti…
Tényleg kétharmadot szerez az olasz jobboldal?
Kétharmadot szerez az olasz jobboldal?
Pár nap és kiderül, ki nyeri az olasz parlamenti választást. Rég volt példa…
Még ez is.. 

Véget ért a nagy európai kiberverseny, a European Cybersecurity Challenge (ECSC), amit nyugodtan nevezhetünk akár a hackerek EB-jének is.
A magyar csapat nagyon szép eredményt ért el ezen a komoly…
"Az eddigi, Putyin által különleges katonai műveletnek becézett akció kis bemelegítő gyakorlat,…