Hajrá, Dunaújváros! Hajrá, Fidesz!
A háborús uszítással és a brüsszeli érdekek kiszolgálásával szemben a magyar emberek békét akarnak. Hazánk jövőjét egyedül egy szuverén, nemzeti kormány tudja biztosítani.
A magyarok a béke pártján állnak, és elutasítják a háborús politikát, amely beláthatatlan következményekkel járna: a családok megélhetése kerülhetne veszélybe az elszabaduló energiaárak miatt.
A fiataloknak nem háborús pszichózisra van szükségük, hanem stabilitásra és kiszámítható jövőképre, amit egy ilyen konfliktus teljesen szétzilálna.
Mondjunk nemet a háborúra! A Fidesz a biztos választás.
Hajrá, Dunaújváros! Hajrá, Fidesz!
Rengetegen biztosítottak támogatásukról a Blaha Lujza téren.
️ Az ukrán elnök nemcsak Orbán Viktort, hanem a teljes magyarságot fenyegette és zsarolta meg!
Egy olyan államnak, amelynek a vezetője ilyet megenged magának, semmi keresnivalója az EU-ban!
Péter, itt is mi voltunk az erősebbek, és áprilisban is mi leszünk, te meg mehetsz Brüsszelbe!
A magyarok a tradicionálisan jobbos és balos településeken egyaránt tudják: Orbán Viktor és a Fidesz a biztos választás!
Hatalmas élmény volt ott lenni, inspirációt meríteni a kormányfő beszédéből,…
Sikerült kiakasztanunk Magyar Pétert, aki egyre inkább érzi: vége van!
️ Még mindig nehéz felfogni: pár napja átléptük a 100 ezret, és azóta is gőzerővel haladunk előre!
Köszönöm szépen nektek, nem állunk meg, áprilisban pedig hatalmasat fogunk győzni!
Én a Zelenszkij helyében készülnék B tervvel.
Ne engedjük, hogy a nemzetközi nagytőke kizsebelje Magyarországot!
Mondják meg egyenesen, pacekba, hogy mi a valódi álláspontjuk! Vállalják fel végre
️