Március 15-én a Békemeneten megmutathatjuk, hogy Magyarország szuverenitása nem lehet alku tárgya, és nem engedünk semmilyen külső nyomásgyakorlásnak.
Hazánk energiabiztonsága nem lehet szándékos, politikai nyomásgyakorlás eszköze, és nem lehet vele zsarolni Magyarországot.
A magyar választásokba nem lehet beavatkozni az olaj- és gázellátás szabotálásával, a rezsi- és benzinárak mesterséges megnövelésével.
Békepártiak vagyunk, de a szuverenitásunkból és a biztonságunkból nem engedünk; a sorsunkról kizárólag mi, magyarok dönthetünk.
Találkozzunk vasárnap a Békemeneten!

A Békemeneten levélben lehet majd üzenni Zelenszkij elnöknek

Részt vettünk a Belügyminisztérium március 15-i állami ünnepségén, ahol 1848/49 hőseire emlékeztünk.
Az ünnepség keretében több kiemelkedő teljesítményt elismerésére is sor került, többen állami…

Íme, a nagy liberális kétszínűség: Magyar Péter gyermekekkel kampányol.

Gondolom, ez most nem zavarja a propagandasajtót, ebből nem lesz híradós anyag az rtl-en, de a 444, hvg, telex is elégedett.

Hálás szívvel és őszinte köszönettel fogadtam, hogy Balatonfőkajár közössége díszpolgári címmel tüntetett ki.

Nagy megtiszteltetés számomra, hogy a település vezetése és lakói ilyen módon ismerik el…

Terjeszd a valóságot a közösségi médiában!
Klikkelj a Forrást nézem, kedvelem ott linkre, majd kedveld, oszd meg az eredeti posztot!

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média