A Markusovszky-tér környékén lakók érdekei kell legyenek a legfontosabbak a Károli Gáspár Egyetem fejlesztésével kapcsolatos beruházás során!

Sokan vagyunk a Markusovszky téri lakossági fórumon.
✌️Amit sikerült elérni dr. Ferencz Orsolya határozott közbelépésével és segítségével
👉Ígéretet kaptunk ,hogy a kutyafuttató nem a Kinizsi utca 22. ház előtti részen lesz , hanem a Köztelek utcai rész felőli dombos részen .
👉 A megépülő mélygarázsban jusson hely a környéken élőknek.
👉 Az építkezésben érintett társasházaknál a homlokzatok felújítása - itt még vita van , melyiket tekinti a beruházó érintettnek ..mi az összeset ….

Dr. Ferencz Orsolyával elértük azt amit Baranyi Krisztina eddig figyelmen kívül hagyott : érvényesüljenek az itt élők érdekei és kérései .

Elfogta a rendőrség a támadót, aki választási plakátokat vágott le, majd bántalmazta az őt kérdőre vonó szemtanút, aki ezt mobiltelefonnal felvette

Orbán Viktor ad, Magyar Péter ígérget és a fontos kérdésekről hallgat.

Ha egy háborús társadalom belép Európa közvetlen terébe, annak nemcsak gazdasági, hanem biztonsági következményei is vannak.

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média