A Fidesz-KDNP kommunikációs igazgatója az M1 aktuális csatornán a június 9-i szavazás fontosságára hívta fel a figyelmet.
Kiemelte: a baloldal, az "óbaloldal" és az "újbaloldal" szereplői nem tudják, és bevallottan, deklaráltan nem is akarják megvédeni a magyar érdeket.