„4 ember életét sajnos nem lehetett megmenteni, 1 gyermeket súlyos-…
„Nagyon boldog vagyok a gólom miatt, főleg ha hozzátesszük, melyik stadionban tudtam betalálni…”
Korisánszky Dáviddal és Fekete Ádámmal…