Már csak a felnőttek 24-25 százaléka dohányzik Magyarországon.
Már csak a felnőttek 24-25 százaléka…
Az idei évtől már 11 intézkedésen keresztül biztosítja az érintett települések számára a hozzáférhetőséget a legújabb digitális technológiákhoz.
Origo Gazdaság #OrigoGazdaság #DigitálisFaluProgram
Már csak a felnőttek 24-25 százaléka…
Olaf Scholz német kancellár…
Paláver - A HírTV és a Karc FM közös műsora
„A legutóbbi Eb-n a magyar válogatott szurkolója voltam…
„Arra nagyon jó, hogy ott kezdjük a…
Több mint másfél héttel ezelőtt jelent meg az a felvétel, amin az látható, hogy Z. Kárpát Dániel karlendítést csinál. A hatpárti koalíció azonban összezárt, és nem hajlandó elítélni a Jobbik alelnökét…
Hogy képes valaki ilyesmire???
Origo Itthon #OrigoItthon #OrigoHírek #állatkínzás