A #PestiRiporter
vendége Lehoczki Ádám, a XV. kerületi önkormányzat fideszes 🟠 frakcióvezetője volt, akivel a választókörzet DK-s ellenzéki jelöltjének, Barkóczi Balázsnak eltitkolt büntetőügyéről
️…
A baloldali politikus szerint nem baj, ha többszörösére nőnek a rezsiköltségek, ezt az árat meg kell fizetni.
A baloldali politikus szerint nem baj, ha többszörösére nőnek a rezsiköltségek, ezt az árat meg kell fizetni.
Origo Itthon #OrigoItthon #OrigoHírek #JávorBenedek
/posztok.hu








