Többet már nem lép pályára a PSG-ben… 
A legnehezebb helyzetben is meg kell őrizni az élelmiszerbiztonságot, amihez magyar termékek vásárlásával a vevők is hozzájárulhatnak - mondta az agrárminiszter.
Origo Gazdaság Nagy István #OrigoGazdaság #élelmiszer
Többet már nem lép pályára a PSG-ben… 
A Fidesz…
A Real Madrid ikonja nem látta jönni az FC Barcelona elleni 4–0-t… 
Az orosz erők…
Megnyitották a…