Kár volt csípőből tagadnia Karácsony Gergelynek, most aztán egyre jobban belebonyolódik a magyarázkodásba
– mondta a Pesti TV Polbeat Pankráció című műsorában Nagy Attila Tibor politikai elemző,…
A magyarok többsége � megőrizve a kommunizmusból megtanult reflexeit � óvatosan kezeli a médiából érkező információáradatot, minden véleményre kíváncsi, majd eldönti, melyik hitelesebb a számára.
A média pluralizmusa elvesztette egyensúlyát, a magyarok kétharmadának bizalmi indexe mégis viszonylag magas a média iránt – mondta Orbán Balázs.
Origo Itthon #OrigoItthon #OrigoHírek #OrbánBalázs
/posztok.hu







