A miniszter szerint évente 4,5 milliárd köbméter…
A visegrádi országok pénzügyminiszterei közös nyilatkozatot írtak alá Budapesten.
Origo Gazdaság #OrigoGazdaság #VargaMihály
Nyomás alá kerül a szerb-magyar gázvezeték -…
A…