Miért kellene Sulyok Tamásnak távozni a Sándor-palotából?
Brüsszelt győzködnék egy vadonatúj, Orbán Viktor nélküli büdzsével?
Drasztikus lépés.
Miért kellene Sulyok Tamásnak távozni a Sándor-palotából?
Magyar Péter már miniszterelnök, de az Orbán-kormány miniszterei továbbra is hivatalban vannak.
️

Moszkvával párhuzamosan most Budapesten is május 9-én köszöntik a győzelem napját.
️
😮 Az egyik tiszás nem szavazta meg miniszterelnöknek Magyar Pétert.
️
Egy orvos…