Magyar Péternek üzent a Fidesz-KDNP kommunikációs igazgatója.
Magyar Péternek üzent a Fidesz-KDNP kommunikációs igazgatója.
Petike mi történt? Egy éve még ezt mondtad az uniós pénzek visszatartásávál kapcsolatban:
„Iszonyatos kettős mérce van Brüsszelben, Magyarország kapcsán, néha Lengyelország, de így általában a kelet-…