De jó volt újra együtt lenni! Ma volt a 20. kötcsei polgári piknik.
Isten hozott újra köztünk! // Welcome back, my friend!
De jó volt újra együtt lenni! Ma volt a 20. kötcsei polgári piknik.
Zöld erdőben jártam. Pontosabban jártunk.
És igyekeztünk megőrizni zöldnek, ami nem oda való, azt összeszedtük.
Kiállunk a nemzeti érdekeinkért // We will stand up for our national interests 


Az OSE a 2021/22-es szezonban MVM-OSE Lions néven szerepel, az MVM-mel kötött névadó szponzori megállapodásnak köszönhetően. 
Magyarország biztos pont // Hungary is solid ground 

A Bács-Kiskun Megyei Önkormányzat Közgyűlésének kitüntető díjait adták át a mai napon ünnepélyes keretek között Kiskőrösön
A térségből többen is átvehették a rangos kitüntetést:
Bács-Kiskun Megye…
Az oltás működik, Magyarország működik! // The vaccine works, Hungary works! 


Tisztítótúra!🧹
Szemétszedés Solymár mellett a Jegenye-völgyben.
Egy remek csapattal megtisztítottunk egy kedvelt turistautat. 
A mai napon tartjuk 20. alkalommal a hagyományos kötcsei pikniket, amely mindig fontos találkozási pontja a jobboldali, polgári közösségnek. A koronavírus miatt sajnos tavaly ebben a körben nem…
Kezdünk! // Kickoff! 