Januári rezsistopot vezetünk be.
A januári többletfogyasztás költségét a családoktól a kormány átvállalja.

Az európai gazdák Orbán Viktort éltetik, Von der Leyennek viszont mennie kell – pontosan tudják, hogy Brüsszel és az őket hatalomban tartó néppárti-baloldali szövetség nem az ő érdekeiket képviseli.

️ Januári rezsistopot vezetünk be
A januári fűtésnél jelentkező többletfogyasztás költségét a kormány átvállalja a családoktól.
- Orbán Viktor -

Brüsszel elárulta a gazdákat, Ursula von der Leyennek távoznia kell!

Óriási siker
6 milliárd forintos kutatás-fejlesztési beruházás, Pilisszentiván, Gentherm Kft.

A kormány a fejlesztéshez 940 millió forintos támogatást biztosít.
A cég a járműiparban és az…

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média