A Fidesz nem a nagytőkések, hanem a hétköznapi emberek pártja!
Idén Budapesten a BL-döntő. Hajrá, magyarok! 

Idén Budapesten a BL-döntő. Hajrá, magyarok! 

A Fidesz nem a nagytőkések, hanem a hétköznapi emberek pártja!
A bevándorlás ellen mindig ki fogunk állni!
Kapitány Istvánnal a nagytőke nyer, a kisemberek veszítenek - mi pedig hamarosan kezdünk Csepelen!
Csak semmi para
️
Így nyerhetjük meg az április 12-i csatát
️
Ez a vörös vonal...
Schiffer András is megszólalt a Fidesz választási szlogenjével kapcsolatban.
“Történelmünk során mindig azok jártak jó úton, akik kapcsolataink erősítésén munkálkodtak, és akiknek tevékenysége egymás megértését szolgálta. A német–magyar jó viszony érték Európában."
A Szász…