Kibújt a szög a zsákból. A Tisza új gazdaságpolitikusa az első munkanapján bejelentette, hogy levágná Magyarországot az olcsó orosz energiáról. Most már tudjuk, miért küldték: hogy végrehajtsa, amit Brüsszelben kitaláltak.
A háború kirobbanása óta küzdünk azért, hogy Magyarországot ne vágják el az orosz energiahordozóktól. Ez nem ízlés, vagy kedv kérdése. Azért tesszük, mert ez Magyarország legolcsóbb és legfontosabb energiaforrása. Ha nincs orosz gáz, nincs rezsicsökkentés. Ha nincs orosz olaj, ugrik a benzin ára. Lehet hebegni-habogni rejtélyes technikai megoldásokról, de ezek tények.
Tények, amikre a legújabb hajóskapitány ügyet sem vet. Úgy látszik, fontosabb a brüsszeli itiner…
/posztok.hu

Brüsszel az európai agrárium helyett az ukrán háborús maffiát választotta!
Orbán Viktor cáfolja Magyar Péter hazugságát!
Hálás vagyok! Veletek együtt áprilisban csak győzhetünk!
A Mercosur-megállapodással tönkretennék az európai mezőgazdaságot, amire az új EU-s…
Ismét kiderült: a külpolitikánk helyes, Orbán Viktornak igaza volt!
Ma 1 éve indítottam el az oldalam!
Rengeteg támogatást, pozitív visszajelzést és építő kritikát kaptam, amikért hálás vagyok!
1 év alatt 62 ezer követő, 130 milliós megtekintés. Köszönöm, folytatjuk!