Minden aláírás számít! 
Nem a levegőbe beszélünk. Ezekben a napokban kapják kézhez a háromgyermekes édesanyák az első jövedelemadó-mentes fizetésüket. Nem kis tétel, 15%-os fizetésemelés, azonnal.
Mintegy 250 ezer édesanyáról van szó, akik a gyermekeik életkorától függetlenül mind jogosultak erre, életreszólóan.
Velünk az is jól jár, aki nem ránk szavazott!
Felkészülnek a kétgyermekes édesanyák!
Minden aláírás számít! 
Mondjunk NEMet Brüsszel és a Tisza háborús terveire!
Töltse ki Ön is a háborúellenes petíciót!
A Keleti Nyitás: működik.
️
Az adóhivatalon keresztül körülbelül 60 ezren igényelték már a háromgyermekes anyák szja-mentességét, az érintettek többsége pedig a munkáltatóján keresztül kéri a kedvezményt.
November 3. – A Magyar Tudomány Napja
Ma 200 éves a Magyar Tudományos Akadémia, és ezzel együtt ünnepeljük a Magyar Tudomány Napját. 
Gondoljunk Szent-Györgyi Albertre, aki a paprikából elsőként vonta…

Magyar–kínai együttműködés új lendületben!
Örömmel osztom meg, hogy a Shandong Nemzetközi Testvérvárosi Találkozón való részvételemről még az „OPENINGS – 走向世界” magazin is beszámolt! 🙏
Ez a rangos,…
Miféle emberek, akik a nyugdíjasokat támadják?
Tarr Zoltán, Tisza alelnöke: „Ugyanazt a rendszert, ami eddig volt, nem feltétlenül szabad és kell fenntartani...ez igaz a nyugdíjrendszerre…”
Amíg mi,…
A modern kalocsai CT az országos diagnosztikai modernizációs program része, amely 30 CT- és 11 MR-berendezés beszerzését jelenti országszerte.
Igazság órája 3. epizód | Bóka János
Kérdezz - felelek!