Tovább növeltük a tanárok anyagi megbecsülését a béremelés idei lépcsőjével.
Óriási botrány van Amerikában.
Az amerikai elnök úgy döntött, hogy nyilvánosságra hozza, a különböző amerikai kormányzati szervek kiknek és mennyi pénzt juttattak az elmúlt években.
Az történt, hogy a liberális globális elit az amerikai költségvetést és amerikai kormányzatot arra használta, hogy az ő pénzügyi és ideológiai céljait az amerikaiakkal finanszíroztassa az egész világon.
Ezt segélynek állították be, de valójában a politikai befolyásolás eszközéről van szó.
Kaptak pénzt egyfelől a Soros-alapítványokból, másfelől az Amerikai Egyesült Államok hivatalos kormányzati költségvetéséből is.
Ebből a pénzből végezték a közösségromboló, migrációt támogató, családellenes, genderőrületeket finanszírozó tevékenységüket az egész világon.
Kifejezetten csak olyan témákat támogattak, amik a baloldali pártokhoz kötődtek, tehát médiát, médiafelületeket, online kommunikációt, civil szervezeteket. Ez mind a baloldal erejét növelte, és mind kormánybuktató céllal kapták ezt a pénzt.
Vagyis arra, hogy erősítsék az ellenzéki pártokat és megbuktassák a magyar kormányt.
Tovább növeltük a tanárok anyagi megbecsülését a béremelés idei lépcsőjével.
A magyar vasúti járműgyártás a valaha volt legnagyobb lehetőségét kapta azzal, hogy Egyiptom 1350 vasúti kocsi legyártását rendelte meg hét évvel ezelőtt.
1000 vasúti kocsi leszállítása már sikeresen…
Tótvázsonyban indult a hét. 

Sipos Ferenc polgármester úrral beszélgettünk a települést érintő fontos kérdésekről. 

Hétindító egyeztetés a Bükki Csillagdában. Középpontban a természeti értékeink védelme és az erdők megóvása.
Indulhat a hét! Kihelyezett miniszteri értekezlet Répáshután a Bükki Nemzeti Parkban.
Pelsőczy Csaba
Most rajtunk a sor: le kell csapolni a liberális mocsarat Brüsszelben.
A Patrióták újra naggyá fogják tenni Európát!
Hidvéghi Balázs
Nagyüzem 
A mi álláspontunk továbbra is változatlan: mielőbbi békére van szükség!
Juhász Hajnalka:
A Tisza párt és Magyar Péter személyében olyan ellenzéki politikai oldal jelent meg, amelynek a legfontosabb célja, hogy a magyart magyar ellen fordítsa, megossza a magyar társadalmat…
Magyar Péterék lenézik az időseket, mi gondoskodunk róluk!