„Mindig így szokott lenni: Magyarország csinál valamit, jól leszidnak bennünket érte, majd eltelik pár hónap, és mások is elkezdik ugyanazt csinálni.”


Nyáron sem áll meg a munka a Nemzeti Közszolgálati Egyetem Tanácsadó Testülete számára.

Az Egyetem küldetése, hogy a nemzet iránt elkötelezett fiataloknak magas színvonalú szakmai képzést biztosítson, és egy olyan új nemzedéket neveljen, akik azért dolgoznak, hogy hazánkat és Európát legjobb tudásukkal építsék.
Célként tűztük ki, hogy a diákok az itt töltött évek alatt a legkorszerűbb szakmai tudást sajátíthassák el, mindezt pedig az ország legmodernebb campusán tehessék meg. Éppen ezért az Egyetem szakmai
és infrastrukturális fejlesztései az elkövetkezendő tanévben sem állnak le.
Az Egyetem idén is rendkívül sikeres tanévet zárt, és mindent megteszünk annak érdekében, hogy ez jövőre is így legyen!
/posztok.hu

Utak, járdák korszerűsítésére, falubusz beszerzésre, óvodafejlesztésre, csapadékvíz elvezetésre, ivóvízminőség javításra, az orvosi rendelő tetőfelújítására, traktor és munkaeszközök vásárlására,…


Ha a helyzet úgy kívánja, a pultba is beállok.
️

